KURUMSAL

Şirketimiz 1993 yılında Özcan KAYA tarafından kurularak faaliyete başlatılmıştır. Sektörde 20 Senelik profesyonel kadrosuyla, 100’e yakın bayisiyle, kaliteli iş anlayışı göz önüne alınarak başta Vega Yazılım, Fametech, Perkon, Cas, İnterpos ve Öncü Güvenlik ürünlerinin satışını yapmakta ve satış sonrası destek hizmetini vermektedir.

Misyonumuz
VEGAPOS; Çalışanlarıyla birlikte müşterilerinin tatminini sağlayan evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunar. Bu suretle öncü olmanın bilinci ve sahip olduğu bilgiyle müşteri ve bayileri için güvenirlik, devamlılık ve saygınlık simgesidir. Daima iyi niyet ve anlayışla davranarak yasalara ve ahlak kurallarına uyarak yoluna devam etmektedir.

Vizyonumuz
Müşteri memnuniyeti ve güven prensibine dayalı çalışma anlayışımızla amacımız; Ekip ruhunun ortaya koyduğu yenilikçi, standartlara uygun, kaliteli, güvenilir ürün yelpazemizi daha da genişleterek yüksek servis kalitesi ile ihtiyaç ve beklentileriniz ötesinde çözümler sunarak sizlere saniyeler kadar kısa sürede ulaşmak ilk tercih edilen olmaktır. Bu amaca ulaşmak içinse tedarikçilerimiz den müşterilerimize kadar bütün iş ortaklarımızın katılımını sağlamaktır.

Değerlerimiz
Güvenirlik : Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve bayilerimizle ilişkilerimiz şeffaf, uzun süreli, yapıcı ve dürüstlük esasına dayalı yürütülür onlara güvenir ve onlardan da bizlere güvenilmesini bekleriz.
Müşteri Odaklılık : Sunduğumuz hizmet ve çözümlerle müşterilerimizin verimliliğini arttırarak hedeflerine daha hızlı ulaşmalarını sağlamak ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.
Başarı Azmi : Tüm faaliyet alanlarımızda standardı belirleyen ve en iyi olmayı amaçlayan bir yapıyı hedefleriz.
Yenilikçilik : Sürekli kendimizle yarışarak, yenilikçiliğin gücüne inanırız. Devamlı öğrenerek kendimizi geliştirir ve hız kazandırırız.